Tahmin 05.02.2021 Futbol İddaa Kuponum

Matador1912

Forum365 Üyesi
1 Şub 2021
730
211
İzmir
images (4).jpeg

Paços Ferreira – Tondela

Formda Paços Fereira karşısında da işleri çok zor olacak. Karşılaşma öncesinde Joel Sousa, Jaume Grau ve Telmo Arcanjo korona virüsü neticeleri pozitif çıktığı için takamdaki yerlerini alamayacaklar. Paços Ferreira’da hedef, galibiyet serisini 6 maça çıkartmak olacak. Tondela’da ,Farense ile beraber deplasmanların en başarısız takımı durumunda. Paços Ferreira’nın zorda olsa karşılaşmadan galip ayrılacağını düşünüyorum.
Tahmin MS 1

PSV Eindhoven – Twente


Bu sezon deplasmanlarda oynadıkları karşılaşmalarda; 5 galibiyet, 3 beraberlik, 1 mağlubiyet aldılar. Karşılaşma öncesinde Jayden Oosterwalde, Vaclav Jerny ve Wout Brama sakatlıklarından dolayı takımdaki yerlerini alamayacaklar. PSV Eindhoven haftayı puansız kapatarak lider Ajax ile olan puan farkının açılmasını sağladı. Bu hafta formsuz Twente’yi yenerek, farkın daha da artmasına izin vermeyeceklerdir.
Tahmin MS1

Boavista – Gil Vicente

Bu sezon deplasman karnelerine baktığımızda; 1 galibiyet, 2 beraberlik, 5 mağlubiyet aldıklarını görüyoruz. Bu haftada Boavista karşısında işleri zor görünüyor. Karşılaşma öncesinde Diogo Silva ve Muillen sakatlıkları sebebiyle takımdaki yerlerini alamayacaklar. Boavista, deplasmandan 3 puan ile dönerek moral depoladı. Gil Vicente’de, defans hattı basit hatalar yapıyor. Karşılaşmayı Boavista’nın kazanacağını düşünüyorum.
Tahmin MS 1


Bahis almak için Sponsorlarimizi
Tercih edebilirsiniz.bol şanslar​
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Tüm sayfalar yüklendi.
Üst