Bilgi Rain Borsasından Yeni Üyeliklere 50 TL Nakit

zeynep

Forum365 Üyesi
22 Mar 2022
123
40
kıbrıs
Kumbara
10.00 ₺
Bu devam ediyor mu devam ediyorsa sadece üye olunca mı veriyor başka birşey yapılıyor mu

CruzeKron

Yönetici
Admin
Moderatör
Sarı Kanarya
3 Şub 2021
7,803
3,252
İsviçre
Kumbara
365.00 ₺
Elbette, sizlere bu konuda size yardımcı olacağımdan emin olabilirsiniz.
Şu an itibari ile 2 adet kampanyamız bulunmakta.
Bunlardan biri hoşgeldin kampanyamız şartlarını iletiyorum.
200 TL değerinde BTC ödüllü kampanya için şu şartlara uygunluk beklenmektedir: • 12.04.2022 itibariyle oluşturulan üyelikler, • Üye olduktan sonraki ilk 1 saat içerisinde üyeliğin onaylanması için gerekli olan destekleyici belge ve bilgilerin paylaşılması, • Hesabınız onaylanma işleminin ardından 7 (yedi) gün içinde Rain hesabınızda toplam en az 2.000 TL tutarında işlem yapılmalı. Örneğin; 500 TL yatırım sağlayıp, tutarın tamamı ile dört kez kripto varlık alım ya da satım işlemi gerçekleştirerek de gerekli olan işlem hacmine erişebilirsiniz. Koşulların sağlanmasını takiben 3 iş günü içerisinde ödül hesaba aktarılmaktadır. Referans bağlantısı ile kayıt oluşturan kullanıcılar kampanyadan yararlanamamaktadır. Kampanya koşullarını ve detaylarını inceleyebilmeniz adına bağlantıyı nazik bilgilerinize sunarım. Lütfen buraya tıklayınız. (https://www.rainturk.com/offers/hosgeldin-bonusu)
Diğeri de referans kampanyamız şartlarını iletiyorum.
Referans ödüllerine ulaşmak için kullanıcılarımızın; • Rain mobil uygulamasının “Ayarlar” seçeneği ya da web sitemizin üst başlığında görebileceğiniz “Bir Arkadaş Davet Edin” seçeneği üzerinden size özel referans linkinizi kopyalayarak arkadaşlarınız ile paylaşın. • Arkadaşlarınız sizin paylaştığınız referans bağlantısı üzerinden bir Rain hesabı oluşturmalıdır. • Referans bağlantınız aracılığıyla yeni hesap oluşturan arkadaşlarınız, linkin kullanıldığı tarihten itibaren 2 gün içerisinde kimlik doğrulama işlemlerini tamamlamalıdır. Bu kimlik doğrulama işlemi tamamlandığında arkadaşınız size 50 TL değerinde Bitcoin kazandırmış olur. • Arkadaşınız, kayıt işlemini takip eden 180 gün içerisinde 1000 TL değerinde alım ya da satım işlemi yaptığında arkadaşınız 50 TL değerinde Bitcoin kazanır ve size de ekstra 50 TL değerinde Bitcoin kazandırır. Kampanya koşullarını ve detaylarını inceleyebilmeniz adına bağlantıyı nazik bilgilerinize sunarım. Lütfen buraya tıklayınız. https://www.rainturk.com/about-rain/referral-program/the-rain-referral-program
Referans bağlantısı ile kayıt olanlar hoşgeldin kampanyasından yararlanamıyor.
Yardımcı olabiliceğim başka bir konu var mıydı?
referans yapıyorsun o şekilde veiliyor 50 tl üye olunca hemen verilmiyor
Eren A
Yukarıda iletmiş olduğum gibi, üye olup hesabını onaylatması gerekiyor.
• Referans bağlantınız aracılığıyla yeni hesap oluşturan arkadaşlarınız, linkin kullanıldığı tarihten itibaren 2 gün içerisinde kimlik doğrulama işlemlerini tamamlamalıdır. Bu kimlik doğrulama işlemi tamamlandığında arkadaşınız size 50 TL değerinde Bitcoin kazandırmış olur.
anladım
Eren A
Yardımcı olabiliceğim başka bir konu var mıydı?
? anlamadım

Tüm sayfalar yüklendi.